درباره ما

IMG_1160 low

درباره ما بیشتر بدانید

فعالیت آبکانه از سال 1387 با طراحی و تولید ماشین آلات مورد استفاده در بخش کشاورزی و صنعتی  آغاز گردید. این شرکت با دارا بودن کارگاه های ریخته گری دقیق و ذوب ریزی به ظرفیت پانصد تن در سال و ماشینکاری CNC با هدف  رفع نیاز بازار داخلی در زمینه تولید قطعات استراتژیک و دقیق به بهره برداری رسید . این شرکت با بهره گیری ازامکانات سخت افزاری مناسب ، تجهیزات کامل آزمایشگاهی و کنترل کیفی و نیروی انسانی کارآزموده و مجرب ، موفق به گسترش بازار هدف خود در زمینه تولیدات وابسته به صنایع خودرویی ، سیمان ، نیروگاهی ، نفت ، گاز و پتروشیمی ، غذایی ، هوایی ، پزشکی ، خطوط آب و کشاورزی ، انواع اتصالات و یراق آلات با آلیاژهای مختلف شده است. شرکت آبکانه فعالیت های خود را در راستای ایجاد توان تولید قطعات بسیار پیچیده و متنوع متمرکز نموده است. این شرکت از ابتدای امر فعالیت های خود را بر مبنای انطباق با سیستم های مدیریت کیفیت بنا نهاده که در نهایت موفق به کسب گواهینامه 2008:ISO 9001، و ISO TS 16949:2009 گردیده است.

با اهداف ما آشنا شوید

ممتاز بودن– می‌خواهیم پیشرو باشیم. ویژگی ممتاز همکاران ما در آبکانه، اشتیاق بی‌پایان به نوآوری و بهبود مداوم کیفیت تولیدات و خدمات است.

ارزش‌آفرینی – هدف ما شناخت دقیق نیازهای مشتریان و حرکت به سمت پاسخ‌ مستمر به این نیاز‌ها است. شیوه‌ کار ما برقراری روابط بلندمدت و دوجانبه از طریق پاسخ‌گویی معتبر و مستمر به مشتریان و ارزش‌آفرینی برای آنان است.

مسئولیت‌پذیری – آرمان ما ایجاد محیطی است که در آن افراد متکی‌به‌نفس، سخت‌کوش و نتیجه‌گرا، منتقد، صریح و صادق بوده،  هرکس مسئولیت‌های درون‌سازمانی و اجتماعی رفتارهای خود را دانسته و به بهترین شکل انجام دهد.

وفای به تعهدات – به تعهدات خود در برابر مشتریان و همکارانمان وفاداریم و اعتماد آن‌ها را پاس می‌داریم. افتخار ما این است که برای همه شرکای تجاری و مشتریان خود به عنوان یک شریک تجاری پایدار و قابل اعتماد شناخته شویم.

کار تیمی – تشویق کار تیمی برای دستیابی به اهداف و آرمان‌های مشترک از ویژگی‌های بارز همکاران سیستم است. ما خانواده‌ای هستیم که بالندگی خود را در ارتقای توانمندی‌های تیمی و نیز رشد توانایی تک تک اعضایمان می‌دانیم. نگاه همکاران ما  به «کار» جدی است. افرادی سختکوش و  با پشتکار بالا که میل به موفقیت دارند. ما تلاش می‌کنیم تا در یک محیط کاری پویا و صمیمانه، فرصت رشد و یادگیری خود و سایر همراهانمان را فراهم کنیم.

IMG_1259_compressed